Lampa podłogowa Amber Floor — klasyczna elegancja, która nigdy nie wychodzi z mody

Lampa podłgowa Amber Floor to model ubrany w klasyczną elegancję. Czarny połyskujący kolor, prosty klosz i subtelne zdobienie na nóżce to charakterystyczne elementy, którymi wyróżnia się ta niezwykle designerska lampa. Częstym zjawiskiem podczas aranżacji wnętrz jest sprawdzenie się w praktyce powiedzenia :”mniej, znaczy więcej”. Odnosi się to wprost idealnie do lampy podłogowej Amber Floor. Lampa pasuje do wnętrz w stylu glamour, nowoczesnych, czy klasycznych, w zależności, z czym ją zestawimy. Oświetlenie odgrywa kluczową rolę we wnętrzach, odpowiadając za nastrój i uwydatnienie niuansów architektonicznych danego pomieszczenia.

fot. pixabaycom | cc0

W jakim pomieszczeniu powinna znaleźć się lampa podłogowa?

Lampy podłogowe niegdyś stanowiły wyłącznie funkcjonalny element wnętrza, dziś natomiast zachwycają niebanalnym wzornictwem i ponadczasowym designem. Nie są wyłącznie źródłem światła, są dodatkiem odpowiadającym za wystrój całego pomieszczenia. Zarówno samo światło, jak również wygląd lampy są jednak wciąż tak samo ważne. Dlaczego? Ponieważ barwa światła odpowiada za nasz nastrój, efektywność pracy i komfort przebywania w danym pomieszczeniu. Oświetlenie odpowiada również za podział domu bądź mieszkania na dane strefy oraz uwidocznienie tego, na czym najbardziej nam zależy. Właśnie dlatego najczęściej jasną barwą podkreślamy, wieszając lampy ścienne i kinkiety fotografie lub obrazy.

Lampy podłogowe mogą odpowiadać na przykład za wyznaczenie strefy relaksu w salonie. W jaki sposób? Wystarczy lampę postawić obok stylowego fotela, na przykład Uszaka lub Szezlonga, by zaaranżować fajne miejsce do wieczornego czytania lektury lub picia porannej kawy przed telewizorem. Świetnie sprawdzi się w tym przypadku lampa podłogowa Amber Floor, która psuje stylem do fotela Lilje, czy stylowego fotela Muszelka w stylu glamour.

Lampa podłogowa Amber Floor świetnie sprawdzi się również w biurze lub sypialni, utrzymanej w ciemnej, nowoczesnej kolorystyce.