×

Konsola w stylu glamour – gdzie postawić konsolę?

Konsola w stylu glamour – gdzie postawić konsolę?

Konsola w stylu glamour to oryginalny i niezwykle porządany ostatnimi czasy mebel. Wyposażenie wnętrz bywa bowiem nie lada wyzwaniem. Meble nie odpowiadają wyłącznie za funkcjonalność, ale przede wszystkim są dopełnieniem wnętrza, nadają przestrzeni domowego charakteru i ciepła. Podkreślają wystrój i design. Wszystkie te cechy, idealnie opisują właśnie konsole, które przeżywają obecnie istny renesans.

fot. pixabaycom | cc0

Czym jest konsola?

Konsola, choć jeszcze do niedawna mało znana szerszej publiczności, została wynaleziona pod koniec XVII wieku, będąc meblem uwielbianym przez ówczesną elitę. Jest to mały stolik przyścienny, z wąskim blatem, pełniący przede wszystkim dekoracyjną rolę we wnętrzu. Jeżeli jednak wybierzemy mebel, posiadający na przykład szuflady, może okazać sie, że świetnie sprawdzi się w przedpokoju, do przechowywania podręcznych, małych przedmiotów, jak klucze, czy kosmetyki. Konsola w stylu glamour z pewnością zachwyci wszystkich gości, przekraczających próg domu.

Gdzie postawić konsolę?

Konsole najlepiej sprawdzają się w przedpokoju. Jeżeli posiadamy małą, wąską przestrzeń, a zależy nam na miejscu, w którym będziemy mogli zostać klucze, czy poprawić makijaż przed wyjściem, świetnym rozwiązaniem są właśnie konsole. Nie zajmują dużo miejsca, a poza wąskim blatem, oferują nietuzinkowy design, pełniąc rolę dekoracyjną. Jeżeli nad konsolą powiesimy lustro, optycznie powiększymy wnętrze, zyskując również bardzo praktyczny kącik w każdym przedpokoju. Konsola w stylu glamour, pasuje również do wnętrz w stylu klasycznym i nowoczesnym. Jest świetnym rozwiązaniem, jeżeli już u progu, chcemy jasno zaznaczyć, że wchodzimy do stylowego i gustownego wnętrza, w którym właściciele kochają design i podkreślają to już na wejściu.

Opublikuj komentarz