×

Hoker Marita tapicerowany — wygodny hoker do nowoczesnej jadalni

Hoker Marita tapicerowany — wygodny hoker do nowoczesnej jadalni

Hoker Marita tapicerowany to ciekawa propozycja do nowoczesnej jadalni bądź restauracji. Stojący na wysokich metalowych nogach, wygody hoker, tapicerowany przyjemną tkaniną obiciową stanowi ciekawy dodatek do wnętrza, zachwycając niecodziennym designem. Przywykło się myśleć, że hokery to nie do końca wygodne siedziska, których używamy wyłącznie na chwilę, popijając poranną kawę lub szykując dzieci do szkoły. Hoker Marita tapicerowany to natomiast komfortowy hoker, posiadający wygodne oparcie i podłokietniki. Możemy się w nim zrelaksować, zasiadając niczym w wygodnym, dużym fotelu.

fot. pixabaycom | cc0

Hoker — podstawa nowoczesnej, stylowej jadalni

Hokery jeszcze do niedawna kojarzyły się z barowymi, niewygodnymi, wysokimi siedziskami. Fakt jest taki, że to właśnie z barów się wywodzą i zostały wymyślone po to, by dżentelmeni mogli zasiadać wprost przy barze, popijając kolorowe drinki. Moda na hokery została przeniesiona do domów, gdy modne stały się wyspy kuchenne. Ciężko byłoby dopasować krzesło do wysokiego blatu wyspy, dlatego hokery coraz częściej były stosowane jako siedziska przy tym jakże nowoczesnym elemencie kuchennego wnętrza.

O ile w domach wolnostojących większość ludzi stawia na duże, komfortowe stoły jadalniane, o tyle w mieszkaniach ciężko byłoby wygospodarować taką przestrzeń. Właśnie dlatego, w zastępstwie typowej jadalni wprowadzono komfortowe wyspy, czyli podwyższone blaty, znajdujące się na środku kuchni lub w miejscu, gdzie kończą się szafki, oddzielając salon od kuchni. Skoro hokery tak znakomicie spisują się w barach i restauracjach, to dlatego nie postawić ich w domu? Na rynku mamy obecnie nieograniczony wybór hokerów, a jednym z nich jest Hoker Marita tapicerowany. Ten piękny designerski mebel świetnie sprawdzi się w nowoczesnej, stylowej jadalni. Marita będzie pasował również do jadalni glamour, dzięki swojej olśniewającej tkaninie.

Opublikuj komentarz