fotowoltaika

Panele Longi Solar

Panele Longi Solar to produkt azjatyckiego producenta ogniw monokrystalicznych. Firma Longi Solar została założona w 2000 roku, jest światowym liderem na rynku zwiększania wydajności modułów krystalicznych. Siedziba Longi Solar znajduje się w Chinach, a oddziały w Niemczech, Australii, Japonii, Malezji, Indiach i Ameryce. Wyroby firmy to wyłącznie moduły monokrystaliczne, których jest prawdopodobnie największym producentem na świecie. Co ważne, w 2019 roku panele zdobyły wszystkie możliwe nagrody w testach na niezawodność.

Technologia paneli Longi Solar

Za sukcesem paneli Longi Solar stoi nowoczesna technologia. Longi Solar stawia na technologię PERC i Half Cut. To właśnie dzięki temu, panele azjatyckiego producenta cechuje jeszcze większa trwałość i niezawodność.

Ogniwa w technologii Perc, od tradycyjnych różnią się znacznie budową. Dzięki dodatkowej warstwie dielektyka możliwe jest jeszcze bardziej efektywne wykorzystywanie promieni słonecznych. W efekcie podwyższa się cała wydajność instalacji.

Technologia Hulf Cut oznacza ogniwa połówkowe. Ogniwa zostały stworzone z myślą minimalizacji strat, spowodowanych zacienieniem bądź zabrudzeniem. Panele wykonane w tej technologii, charakteryzują się dłuższą żywotnością oraz wytrzymałością mechaniczną.

Cechy paneli Longi Solar

Firma Longi Solar otrzymała certyfikat Certisolis za niski wkład węglowy podczas produkcji najnowszej generacji modułów monokrystalicznych. Nie tylko sam produkt, ale cała produkcja, począwszy od wydobycia surowców jest w pełni ekologiczna.
Panele Longi Solar posiadają 10 lat gwarancji
Panele posiadają również wyróżnienie Tier1