wnętrze w stylu retro

Narożnik Rio Befame

Modułowy narożnik Rio to propozycja od polskiego producenta mebli tapicerowanych Befame. Duża ilość poduch, wypełnionych wysoko elastyczną pianką sprawia, że wypoczynek przenosi nas w inny wymiar przyjemności.

Relaks na najwyższym poziomie umożliwia również niezwykle komfortowe siedzisko, składające się z oddzielnych elementów, połączonych na rzepy. Szeroki wybór tkanin sprawia, że skonfigurujemy narożnik idealny do naszego wymarzonego salonu. Modułowy narożnik Rio Befame to zatem odpowiednia propozycja dla osób lubiących indywidualność.

Najwyższa jakość i komfort — meble Befame

Kluczowe znaczenie wybierając meble tapicerowane do salonu stanowi ich producent. Warto postawić na polskie produkcje, na przykład firmę Befame. Od ponad 40 lat prowadzi swoją działalność, będąc zakorzeniona w przemysłowych tradycjach Bielska-Białej. Hale produkcyjne znajdują się natomiast u podnóża Beskidów, to właśnie tam powstają niezwykle komfortowe meble o niespotykanym designie, takie jak modułowy narożnik Rio.

Narożnik Rio — modułowa funkcjonalność

Modułowy narożnik Rio to kwintesencja funkcjonalności. Ale co właściwie oznacza słowo modułowy? Meble modułowe są odpowiedzią na rosnącą potrzebę indywidualizacji wnętrza i wszystkiego, co nas otacza. Są również niezwykle funkcjonalne. To my mamy wpływ na końcowy wygląd i funkcje, jakie posiada mebel modułowy.

Wypoczynek w salonie to element najważniejszy. Dobieramy go w zależności od naszych potrzeb i wielkości wnętrza. Często jednak ciężko jest znaleźć narożnik, czy sofę idealną. Na pomoc przychodzą meble modułowe. Umożliwiają całkowitą personalizację mebla. To my wybieramy ilość modułów, mając bezpośrednio wpływ na wielkość mebla. Dobieramy dodatkowo również udogodnienia, jakie ma posiadać. Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest to, że skonfigurowany przez nas mebel będzie jedyny w swoim rodzaju i nigdzie indziej nie znajdziemy takiego samego modelu oraz będzie idealnie wpasowany w miejsce, w którym ma stać.

Co więcej, w dowolnym momencie możemy zamieniać moduły i zmieniać funkcję oraz wygląd naszego narożnika, to z kolei ma wpływ na dużą elastyczność takiego rozwiązania.
Modułowy Narożnik Rio sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Posiada aż 6 modułów do wyboru. Wypełnienie stanowią wysoko elastyczna pianka oraz najnowocześniejsze sprężyny, które zapewniają niebywały komfort.

źródła: