×

Lustro prostokątne Ciriaco — designerskie lustro w zdobionej ramie

Lustro prostokątne Ciriaco — designerskie lustro w zdobionej ramie

Lustro prostokątne Ciriaco to istne dzieło sztuki. Wyróżnia się niebanalnym designem, zamkniętym w bogato zdobionej metalowo-materiałowej ramie. Zarówno kolor metalu, malowanego proszkowo, jak również kolor i wzór tkaniny, dobieramy indywidualnie do swoich wymagań. Bogaty wybór wzorów powoduje, że niemalże każde lustro zostaje wykonane na specjalne zamówienie i ciężko będzie znaleźć gdziekolwiek taki sam stylowy dodatek wnętrzarski. Lustro prostokątne Ciriaco to model stworzony dla indywidualistów.

fot. pixabaycom | cc0

Lustro jako funkcjonalna dekoracja

Lustro jeszcze do niedawna pełniło wyłącznie rolę funkcjonalnego gadżetu, bez którego nie wyobrażamy sobie, chociażby łazienki, czy przedpokoju. Wszystko się jednak zmieniło i dziś rola lustra nabrała zgoła innego znaczenia. Lustra optycznie powiększają przestrzeń, odbijając światło. Służą również do podkreślania tego, na czym nam zależy. Chodzi o odbijanie się w lustrze poszczególnych elementów wystroju pomieszczenia. W niektórych religiach w lustrze wręcz obowiązkowo musiał na przykład odbijać się suto zastawiony stół, pokazując gościom, że dom jest otwarty i zaprasza na gościnę.

Lustro może tak naprawdę stać w każdym wnętrzu, od przedpokoju przez salon, po sypialnię. Lustro prostokątne Ciriaco w bogato zdobionej ramie ma dość duże wymiary, przez co tworzy oddzielny element wnętrza i może służyć na przykład jako główny mebel w garderobie, skupiając na sobie całą uwagę. Świetnie odnajdzie się również w sypialni, postawione pod ścianą lub w salonie. Tak naprawdę powinno znaleźć się wszędzie tam, gdzie potrzebujemy optycznego powiększenia przestrzeni i designerskiego dodatku, wyróżniającego się niecodziennym designem, rodem z innej epoki.

Opublikuj komentarz