Fotel Lilje na metalowej nodze

Fotel Lilje na metalowej nodze od polskiego producenta Nordic Line to przykład niezwykle stylowego mebla w stylu retro. Oryginalna forma i metalowa noga, na której osadzony jest fotel, sprawiają, że będzie ozdobą niejednego wnętrza. Niegdyś fotele kojarzyły się ze zbędnym dodatkiem, nadającym się jedynie do większych, salonowych wnętrz bądź biur. Nudne, niezbyt wygodne, kupowane w komplecie wypoczynkowym nie zachwycały designem. Dziś wszystko się jednak zmieniło i fotele stały się punktem najważniejszym w każdym stylowym salonie. Niezależnie od wielkości wnętrza i stylu, im fotel inny od reszty wypoczynku tym lepiej. Fotel Lilje na metalowej nodze od Nordic Line to połączenie wygody i oryginalnego designu z najwyższą jakością wykonania.

Nordic Line — czyli duński design i polska konstrukcja

Polska marka Nordic Line tworzy oryginalne meble, łącząc funkcjonalność z oryginalnym duńskim designem. Projektanci to duet z Danii i TelAwiwu, zaś projekty stają się rzeczywistością w samym centrum Europy, czyli w Polsce. To właśnie tutaj doświadczeni polscy rzemieślnicy i najnowocześniejsze maszyny sprawiają, że projekty zamieniają się w oryginalne meble o niebanalnym designie. Filozofia, w myśl której powstają meblarskie dzieła sztuki marki Nordic Line to hygge — chęć połączenia natury z kulturą oraz piękna z komfortem. Idąc tym tropem meble, Nordic Line mają zapewnić nam harmonie i szczęście w domowym wnętrzu.

fot. pixabaycom | cc0

Fotel Lilje — eklektyzm w nowoczesnym wnętrzu

Fotel Lilje na metalowej nodze od Nordic Line to prosty sposób, by do nowoczesnego i niekiedy chłodnego wnętrza wprowadzić odrobinę eklektyzmu. Czym jest eklektyzm? To połączenie różnych nurtów, stylów — jednym słowem odrobina szaleństwa prowadząca do stworzenia nietuzinkowego, wręcz intymnego wnętrza. Bardzo modnym rozwiązaniem jest zestawienie sofy bądź narożnika z fotelem o całkiem innej formie i kolorze. Fotel Lilje wprowadza do pomieszczenia nutę retro i może być punktem centralnym w naszym salonie.

Jeżeli lubimy wnętrza w jednym, określonym stylu, fotel Lilje na metalowej nodze od Nordic Line idealnie sprawdzi się w salonie vintage. W połączeniu ze stolikiem kawowym w kształcie nerki stworzy przestrzeń retro w bardzo stylowy sposób. Pamiętajmy, że we wnętrzach tego typu nie ma miejsca na nudę. Meble i dodatki powinny tworzyć spójną jednak niebanalną przestrzeń nawiązującą do poprzednich epok. Styl vintage to najczęściej powrót do lat 50. XX wieku, właśnie z tego okresu podziwiamy najczęściej meble w produkcjach filmowych. Vintage, podobnie jak glamour może mocno przytłaczać bądź zachwycać nienachalnym powiewem blasku lub powrotu do dawnych lat. To, czy fotel Lilje będzie jedynym lub jednym z wielu dodatków retro zależy wyłącznie od nas.

Warto również wspomnieć, że fotel Lilje na metalowej nodze od Nordic Line to nie tylko sposób na stworzenie oryginalnej, salonowej przestrzeni, ale również wygodne narzędzie do pracy przy komputerze w stylowo urządzonym biurze.